Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Indiańska Wioska

Indiańska Wioska
Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 3+ / Indiańska Wioska

Terminy: cały rok szkolny

Uczestnicy: 3+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie: -

Terminy i ceny
Program
Opis
Zdjęcia
Holiday Camp

Program animacyjny przygotowany z myślą o przedszkolakach. Profesjonalna i miła kadra "Runowo Team" z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników w świat zabawy połączony z nauką nowych kultur, zabaw i integracji.

WIOSKA INDIAŃSKA ma już 20 lat !! Świętuj z nami rocznicę

w sezonie 2020 mamy nowe elementy programów i wiele niespodzianek oraz prezentów dla uczestników

To propozycja wycieczki dla najmłodszych - która przeniesie do prawdziwego świata Indian, gdzie dzieci przybrane w kolorowe pióropusze i wymalowane w indiańskie barwy będą miały okazję poznać życie, kulturę i obyczaje tam panujące. W trakcie trwania programu dzieci spotkają „Wielkiego Wodza Siedzącego Byka”, z którym poznają gry i zabawy małych Indian. Będą strzelać z łuku, jeździć konno, a całość zakończy wspólne grillowanie. Wioska Indiańska to doskonała zabawa pośród prawdziwych tipi, wigwamów i totemów, na którą zapraszamy już najmłodszych uczestników.

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

W programie WIOSKA INDIAŃSKA:

 • przyjazd ok 09.00 lub ok.11.00
 • Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program
 • Wizyta w Wiosce Indiańskiej
 • Zapoznanie z kulturą i życiem Indian
 • Malowanie twarzy w indiańskie wzory
 • Gry i zabawy z Wielkim Wodzem "Siedzącym Bykiem"
 • Nauka strzelania z indiańskiego łuku lub rzutu Indiańskim oszczepem
 • Uroczyste wręczanie pióropuszy i nadawanie imion.
 • Wizyta w Stajni i zapoznanie z życiem koni
 • Przejażdżka w siodle lub tramwajem konnym „Runowo Express”
 • Grill z kiełbaska
 • Zabawy na placu zabaw

Program jest prowadzony w grupie minimum 20 osobowej i trwa około 3 godz.. Istnieje możliwość skorzystania z własnych kiełbasek i zorganizowania transportu. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu. U nas program realizują wykwalifikowani animatorzy, instruktorzy i indianiści. Specjalnie dla uczestników niespodzianki, a dla opiekunów kawa gratis.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 14zł/osoba).  

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00)-  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 .

Wycieczka jednodniowa- Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji   501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

Cennik*

 Program

cena  

Z kiełbaską

39 zł

 

Bez kiełbaski

35 zł

 

Obiad jednodaniowy

14 zł

 

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe .

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF