Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Kraina Zabawy z Myszką Mini

Kraina Zabawy z Myszką Mini
Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 3+ / Kraina Zabawy z Myszką Mini

Terminy: cały rok szkolny

Uczestnicy: dzieci 3+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie: -

Terminy i ceny
Program
Opis
Zdjęcia
Holiday Camp

Program animacyjny przygotowany z myślą o przedszkolakach. Profesjonalna i miła kadra "Runowo Team" z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników w świat zabawy połączony z nauką nowych kultur, zabaw i integracji.

Razem z "Myszką Mini" poznacie wspaniały świat zabawy.

Dbając o intensywny rozwój dzieci i młodzieży proponujemy Państwu aktywny wypoczynek wśród licznych potoków i lasów. Dysponujemy szeregiem atrakcji oraz doświadczoną kadrą animacyjną, która zapewnia rozrywkę i dba o miłą atmosferę każdego pobytu."Myszka Mini" jest to program przygotowany z myślą o najmłodszych uczestnikach, podczas którego dzieci uczyły się zdrowej rywalizacji oraz zobaczą jak i gdzie żyją konie w Stajni Pałac Runowo.

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Plan wycieczki MYSZKA MINI - KRAINA ZABAWY

  • przyjazd ok 09.00 lub ok.11.00
  •  Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program
  • Malowanie twarzy;
  • Zabawy z magiczną hustą Klanza;
  • Gry i zabawy z "Myszką Mini";
  • Przejażdżka tramwajem konnym „Runowo Express”;
  • zabawy na dmuchańcach - dmuchany zamek dla maluszków oraz dmuchany skakaniec
  • Pląsy oraz zabawy taneczne
  • Grill z kiełbaską lub zupka;
  • zabawy na placu zabaw.

Program jest prowadzony w grupie minimum 20 osobowej i trwa około 2 godz.. Istnieje możliwość skorzystania z własnych kiełbasek i zorganizowania transportu. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 14zł/osoba). 

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00) -  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 

Wycieczka jednodniowa- tematyczna - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

Cennik*

program

cena

 

Z kiełbaską

39 zł

 

Bez kiełbaski

35 zł

 

Obiad jednodaniowy

14 zł

 

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe 

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF