Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Extrime Survival

Extrime Survival
Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 15+ / Extrime Survival

Terminy: cały rok

Uczestnicy: młodzież 15+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie: -

Terminy i ceny
Program
Opis
Zdjęcia
Holiday Camp

Extrime Survival

To wyprawa dla odważnych pełna adrenaliny i zabawy! Wyrusz wraz z klas na podbój Runowiskich bagien i mokradeł. Pokonaj własne słabości i zintegruj grupę...

Wyprawa z asekuracją na tereny podmokłe, podczas której grupa pokonuje przeszkody wodne, przechodzi przez mokradła i rzekę. Po powrocie na wszystkich czeka prysznic i gorący poczęstunek oraz wspinaczka na ściankę.

UWAGA!!! uczestnicy muszą zabrać rzeczy na zmianę (najlepiej stare rzeczy, które można wyrzucić po programie w tym obuwie, spodnie itp.). Ośrodek zapewnia pomieszczenia do przechowywania, łazienki i prysznice.

 

 

 

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Program wycieczki EXTRIME SURVIVAL:

  • Przyjazd ok 09.00 lub 11.00.
  • Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program.
  • Wyjścia na bagna z instruktorami.
  • Przeprawa przez mokradła.
  • Wspinaczka na ściankę wspinaczkową.
  • ognisko lub grill z kiełbaskami.

UWAGA!!! uczestnicy muszą zabrać rzeczy na zmianę (najlepiej stare rzeczy, które można wyrzucić po programie w tym obuwie, spodnie itp.). Ośrodek zapewnia pomieszczenia do przechowywania, łazienki i prysznice.

Istnieje możliwość dokupienia programu - Paintball - prowadzonego na specjalnym poligonie paintballowym Delta (konieczny jest przejazd we własnym zakresie na poligon oddalony o ok.5 km; koszt  od 45 zł/os  z pełnym wyposażeniem i mundurami ochronnymi).

Program jest prowadzony w grupie minimum 20 osobowej i trwa około 3 godz. Istnieje możliwość skorzystania z własnych kiełbasek i zorganizowania transportu. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu. U nas program realizują wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Specjalnie dla uczestników niespodzianki, a dla opiekunów kawa gratis.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 14zł/osoba).

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00) -  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 .

Wycieczki jednodniowe - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

program

cena

Z kiełbaską

59 zł

Bez kiełbaski

49 zł

Obiad jednodaniowy

18 zł

 

 

*Ceny podane są za osobę.

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF