Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

ZIMOWE WYCIECZKI SZKOLNE

ZIMOWE WYCIECZKI SZKOLNE
Wycieczki jednodniowe / zimowe wycieczki szkolne

Terminy: listopad / marzec

Uczestnicy: od 6 do 18 roku życia

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie:

Terminy i ceny
Program
Opis
ELFINKI (6 – 10 lat)
SURVIVAL (10 - 16 lat)
BITWA O FLAGĘ (8 -18 roku życia)
Zdjęcia
Holiday Camp

Zapraszamy na zimowe wycieczki - w niesamowite miejsca do krainy Kaszub. Runowo to malowniczo położona wieś wśród lasów i wzgórz. Stąd blisko jest do morskich plaż (Ustka, Łeba)  czy średniowiecznego Gdańska, a zarazem tak daleko od zgiełku i gwaru wielkomiejskich ulic.

Wyprawa razem z "Elfinkami" w niezwykły świat zabawy, w którym każdy przeżyje ekscytujące przygody. Wspólnie pobawicie się kolorową magiczną chustą, stworzycie balonowe zwierzaki oraz odwiedzicie dmuchane zamki i rzutki z kolorowymi woreczkami. W nagrodę za wspaniałą zabawę - Elfinki zabiorą was na śnieżny kulig, na workach z mięciutką słomą, a po zabawie zaprosimy was na ciepły obiadek. (W razie braku śniegu, odbędą się przejażdżki tramwajem konnym „Runowo Express”)

Zimowa pionierka obozowa Survival to przeżycie, przygoda i zabawa, ale przede wszystkim nauka odpowiedzialności i zdobywania nowych doświadczeń. Podział na grupy, budowa szałasów i obozowiska, pokaz jak zdobywać pożywienie i nie zgubić się w lesie, przydatne techniki survivalowe. Po wspólnej zabawie powrót na Ośrodek na ciepły obiadek.

Zimowe szaleństwa w Bitwie o flagę to program oparty na grach terenowych łączący elementy maskowania i zimowych zabaw śniegowych, podczas którego z pomocą instruktorów grupa kreuje własne zasady gry. Nauczycie się zdrowej rywalizacji, a porządna dawka adrenaliny dostarczy wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Grupy dzielą się na drużyny: Atakujących i Obrońców, a ich cel to zdobycie Flagi z pola przeciwnika, ale uwaga, bo kto gra nie Fair, może trafić do więzienia i .... Resztę dowiecie się na miejscu:) Na koniec ścianka wspinaczkowa na terenie ośrodka oraz ciepły obiadek.

Wycieczka jednodniowa- tematyczna - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

Cennik*

program

cena

Realizacja od X do IV

Z kiełbaską

39 zł

35 zł

Bez kiełbaski

35 zł

32 zł

Obiad jednodaniowy

14 zł

14 zł

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe 

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF