Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Mały Gigant

Mały Gigant
Ferie / zimowisko na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Terminy: styczeń - luty

Uczestnicy: 7 - 12 lat

Czas trwania: 7 dni

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie: Pałac

Terminy i ceny
Program
Opis
Miejsce
Wyżywienie
Świadczenia
Dodatkowe informacje
Zdjęcia

ZIMOWISKO "MAŁY GIGANT"  (7-12 LAT)

Dlaczego warto do nas przyjechać ?

Jeśli twoje dziecko jest aktywne, nie brakuje mu fantazji i marzy przeżyciu prawdziwej przygody -  to MAŁY GIGANT jest właśnie dla niego, bo tu rozwinie swoje talenty i bezstresowo pozna świat kolonii i obozów.

MALI GIGANCI to program dedykowany aktywnym maluchom ale też jako pierwszy wypoczynek poza domem :)

Twoje dziecko nauczy się  samodzielności, odkryje swoje talenty a w trakcie warsztatów rozwoju osobistego – poprzez zabawę – wykształci pewność siebie.  Jest to program uniwersalny dla dzieci kochających ruch, zwierzęta, lubiących malować i rysować i wreszcie próbujących swoich sił w kuchni. Zajęcia sprawnościowe przeplatamy bowiem warsztatami plastycznymi oraz  zabawą w Master Cheefa :)

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz niezwykłych przygód, a po każdym bloku tematycznym czekają odznaki , ostatecznie nadające twojemu dziecku tytuł: MAŁEGO GIGANTA.

Codzienne zajęcia odbywają się przed południem jak i po południu – między posiłkami (3 posiłki dziennie wraz z podwieczorkiem). W ciszy poobiedniej uczestnicy ferii mają godzinę czasu dla siebie, kiedy mogą porozmawiać z rodzicami przez telefon, skorzystać z naszych placów zabaw lub inaczej spędzić czas w gronie rówieśników.

Dbamy o każdy szczegół wypoczynku twojego dziecka, również o bezpieczeństwo  i zdrowie (posiłki przygotowujemy w naszej pałacowej kuchni ze świeżych i zdrowych produktów – uwzględniamy diety bezglutenowe, wegetariańskie i inne).

Dzieci z pewnością nie będą się nudzić, aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców – a wszystko to  w malowniczym zakątku Kaszub w otoczeniu lasów i naturalnych wzgórz. Warunki mieszkaniowe to komfortowe i ciepłe pokoje Pałacu pod Bocianim Gniazdem.

Nasz obiekt ma status obiektu medycznego jak i są w nim prowadzone zgrupowania kadry sportowej Klubu Sportowego Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie, w ramach którego możemy realizować zajęcia - tym samym nie jesteśmy ograniczeni ewentualnymi obostrzeniami pandemicznymi .

Ferie off line bez internetu i tv. Odpoczywamy od telefonów aktywnie i ciekawie!

Zgłoś chęć uczestnictwa - 602 445 113 

Przyjedź na ferie i poznaj swoją ekipę, zawiąż  nowe przyjaźnie i wspólnie zdobywaj odznaki za wykonane zadania i zdobądź tytuł „Małego Giganta”!! 

Rozpal w sobie ogień! 

Razem z naszą kadrą nauczysz się rozpalania ogniska w lesie bez użycia zapałek i zapalniczki.

Wejdź na wyżyny!

Poczuj prawdziwą adrenalinę i wejdź na ściankę wspinaczkową i pokonaj most linowy. Podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.

Traf do celu!

Poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać z łuku i wiatrówki.

 Zostań artystą!

Weź w rękę kartkę, kredki, farby, i inne przybory i skomponuj przepiękne dzieło sztuki, które będzie wystawione na specjalnej wystawie.

Master chef !

Pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się jakie są rodzaje przypraw, jak ugotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym.

Pierwsza Pomoc !

Warsztaty na profesjonalnym sprzęcie, które pomagają oswoić się z tematem pierwszej pomocy.

Leśne obozowisko !

W ciemnej gęstwinie, z dala od cywilizacji, gdzieś w „runowskiej dżungli” zbudujesz szałas, razem z nasza kadrą naucz się rozpalania ogniska bez użycia zapałek i zapalniczki, ugaś pragnienie pyszną herbatą z runa leśnego.

 

Przy sprzyjających warunkach epidemicznych i atmosferycznych planuje się wycieczkę do Lęborka na lodowisko i do kina

 

 

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka i Łeby, około 40 km od morza.

Nasz ośrodek mieści się w pięknym Pałacu z XVIII w. z przytulną salą kominkową, jadalnią i ciepłymi pokojami. 

Pałac Pod Bocianim Gniazdem wraz ze stajnią i bogatym zapleczem na terenie 5 h (boiska, wiaty ogniskowe i zajęciowe, małpi gaj, place zabaw , siłownia i wiele innych) to sprawdzone i atrakcyjne miejsce do aktywnego wypoczynku dla dzieci.  Nasze wieloletnie doświadczenie i wreszcie ludzie – kadra wychowawców oraz instruktorzy jeździectwa PZJ i survivalu – gwarantują niezapomniane chwile i prawdziwe przygody.  Obiekt jest monitorowany. Zobacz zdjęcia

 

Stajnia Pałac Runowo, jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej, wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. 35 spokojnych koni, profesjonalnie przygotowane parkury, kryta hala 600 m kw i malownicze trasy konne zostały specjalnie przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży.

Wyżywienie - all inclusive (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania polskie i europejskie):

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł  przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!)
 • stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami (warzywa, owoce, domowe wypieki i inne pyszności)
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych
 • suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Zapewniamy:

 • Realizacja zajęć tematycznych i bloków warsztatowych zgodnie z programem oferty
 • Odznaki sprawnościowe po każdym bloku programowym,
 • Infrastruktura przystosowana do zajęć podczas złej pogody - wewnętrzna ścianka wspinaczkowa, wiaty zajęciowe, wiaty ogniskowe i inne
 • Zakwaterowanie - Pałacowe pokoje: 4, 5, 6, 7, 8 os z łazienkami,
 • Wyżywienie - all inclusive: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, stół cateringowy ze zdrowymi przekąskami, stały dostęp do napojów  + suchy prowiant na drogę (przy transporcie),
 • Wykwalifikowaną kadrę Runowo Team, opiekę medyczną, instruktorską - prawdziwi pasjonaci, fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi,
 • gry i zabawy integracyjne, materiały dydaktyczne, warsztatowe i rekwizyty potrzebne do zajęć,
 • ubezpieczenie PZU (10 tys.zł),
 • Ubezpieczenie na fundusz gwarancyjny - 0 zł
 • obowiązkowo należy zapoznać się z Regulaminem Kolonii/Zimowiska oraz Regulaminem Stajni Pałac Runowo
 • Najczęściej zadawane pytania i regulamin kolonii
 • Z powodu COVID 19 organizator zastrzega sobie możliwość zmiany, skrócenia oraz modyfikacji obozu
 • Przy przyjęciu dziecka na kolonie wymagana jest podpisana karta kwalifikacyjna uczestnika oraz dodatkowe zgody na zajęcia oraz oświadczenie o stanie zdrowia dziecka zgodnie z wytycznymi dot. COVID 

Zabierz ze sobą:

 • Wygodne i ciepłe rzeczy;
 • dres oraz odzież termiczną;
 • czapkę na głowę lub opaskę;
 • kurtkę zimową; kamizelkę;
 • buty zimowe za kostkę oraz druga parę pełnych butów;
 • kapcie
 • rękawiczki 2 pary;
 • przybory toaletowe;
 • krem do rąk.

Terminy i ceny

Kod imprezyTerminZakwaterowanieInformacjeCenaRezerwacja
MG 223-01-2022 - 29-01-2022PAŁACkolonia zimowa 7-12 lat1750 zł
MG 330-01-2022 - 05-02-2022PAŁACkolonia zimowa 7-12 lat1750 zł
MG 513-02-2022 - 19-02-2022PAŁACkolonia zimowa 7-12 lat1750 zł Rezerwuj
ostatnie 15 miejsc

Fakultety i dodatki

Dodatkowe zajęcia są realizowane w formie zorganizowanej przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników. Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku lub przy rezerwacji. Ilość miejsc na fakultecie ograniczona.

NazwaOpisCena
Odznaka Jeżdżę Konno Egzamin Na odznakę Jeżdżę Konno Polskiego Związku Jeździeckiego100 zł
Pakiet Amazonki Komplet kultowych gadżetów - czapka Stajnia Pałąc Runowo oraz bluza z nadrukiem Konie Moim Życiem -  do wyboru kolor. Idealne dla każdej miłośniczki koni.180 zł
Pakiet Survivalowca  Bluza Moro Runowo Team wraz z niezbędnikiem W tym piłka do drzewa, karta survivalowa, kompas, scyzoryk i wiele innych gadżetów100 zł
Dieta Bezglutenowa200   zł
Dieta Wegetariańska100   zł
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Zapewnia zwrot poniesionych kosztów obozu w przypadku choroby uczestnika przed lub w czasie imprezy turystycznej. Koszt – 4.98% od całkowitej sumy kosztów imprezy.4.98% zł

Transporty

Przyjazd samodzielnie  od godz. 15:00,  odbiór do godziny 11.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem droga mailową. Na stacjach pośrednich koloniści dosiadają się do grup i konwojentów.

MiejsceCenaMiejsceCenaMiejsceCena
Przyjazd własny 0 złBiałogard 150 złBydgoszcz 200 zł
Gdańsk 150 złGdynia 150 złIława 200 zł
Katowice 200 złKoszalin 150 złKraków 200 zł
Łódź 200 złPoznań 200 złSzczecin 200 zł
Warszawa 200 złWrocław 200 zł

Rabaty

Rabat dla min. 2 uczestników - 20 zł

Rabat dla stałego klienta - 50 zł

Akceptujemy kody rabatowe

* Uwaga - rabaty się nie łączą - wybierz właściwy

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF