Skocz do głównej treści strony

Bitwa o flagę

Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 7+ / Bitwa o flagę

Terminy: cały rok szkolny

Uczestnicy: dzieci 7+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie:Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę
Bitwa o flagę

Opis

Program animacyjny przygotowany i realizowany przez profesjonalną i miłą kadrę "Runowo Team" z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników w świat zabawy połączony z nauką nowych kultur, zabaw i integracji.

Bitwa o flagę 

Program oparty na grach terenowych łączący elementy maskowania i survivalu, podczas którego z pomocą instruktorów grupa kreuje własne zasady gry. Nauczycie się zdrowej rywalizacji, a porządna dawka adrenaliny dostarczy wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Grupy dzielą się na drużyny: Atakujących i Obrońców, a ich cel to zdobycie Flagi z pola przeciwnika, ale uwaga, bo kto gra nie Fair, może trafić do więzienia i .... Resztę dowiecie się na miejscu :)

Program

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Plan wycieczki Bitwa o flagę:

  • Przyjazd ok 09.00 lub ok.11.00.
  • Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program.
  • Bitwę o flagę  - wyjście do lasu na program oparty na grach terenowych łączący elementy maskowania i survivalu, podczas którego z pomocą instruktorów grupa kreuje własne zasady gry. Nauczycie się zdrowej rywalizacji, a porządna dawka adrenaliny dostarczy wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Grupy dzielą się na drużyny: Atakujących i Obrońców, a ich cel to zdobycie Flagi z pola przeciwnika, ale uwaga, bo kto gra nie Fair, może trafić do więzienia i .... Resztę dowiecie się na miejscu :)
  • Powrót na ośrodek.
  • Wejście na ściankę wspinaczkową- każdy spróbuje sił w alpinistyce!!!
  • Grill lub ognisko z kiełbaskami.
  • Istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu.

Program jest prowadzony w grupie minimum 20 osobowej i trwa około 3 - 3,5 godz. Istnieje możliwość skorzystania z własnych kiełbasek i zorganizowania transportu. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu. U nas program realizują wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Specjalnie dla uczestników niespodzianki, a dla opiekunów kawa gratis.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 20zł/osoba).

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00) -  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 .

Terminy i rezerwacje 2023

Cennik*

 Program

cena  

Z kiełbaską

90 zł

 

Bez kiełbaski

80 zł

 

Obiad jednodaniowy

20 zł

 

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe .

Wycieczki jednodniowe  - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

Miejsce

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Zdjęcia

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Bitwa o flagę

Przejdź do góry strony