Oferta

Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Grafika Runowo dla dzieci i młodzieży
Runowo dla dzieci i młodzieży
Podaruj swoim dzieciom wspaniałe wakacje!  Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na wakacje dla dzieci i młodzieży z końmi! Ogromne tereny rekreacyjne, przyroda Kaszub, XIII w. Grodzisko, szlaki turystyczne, trasy rowerowe, rekreacja konna, leśne jeziora...
Grafika Runowo dla rodzin
Runowo dla rodzin
Rodzina jest najważniejsza! Wiemy to z własnego doświadczenia, dlatego już dzisiaj zapraszamy na łono naszej natury, gdzie rodzice mogą odpocząć od codzienności, a Twoje dzieci będą korzystały z naszych atrakcji.
Grafika Runowo dla szkół
Runowo dla szkół
Nie wiesz, gdzie zabrać swoją klasę na biwak? Chcesz, by dzieci aktywnie i bezpiecznie spędziły czas poza szkołą? Nic prostszego! Pałac Pod Bocianim Gniazdem oferuje pełen wachlarz atrakcji dla dzieci i młodzieży w różnym przedziale wiekowym. Dzięki naszemu doświadczeniu będziecie mogli przeżyć niezapomnianą przygodę opartą na profesjonalnym programie animacyjnym prowadzonym przez wykwalifikowana kadrę.
Grafika Runowo dla biznesu
Runowo dla biznesu
Organizujesz Festyn, Piknik lub inną Imprezę okolicznościową? Szukasz inspiracji i ciekawych pomysłów? Nie trudź się dłużej! Od tego właśnie jesteśmy MY. By odciążyć Cię od ciężkich przygotowań, zorganizujemy Twoją imprezę za Ciebie albo wzbogacimy o kilkadziesiąt atrakcji, których po prostu nie może zabraknąć!
Grafika Imprezy okolicznościowe
Imprezy okolicznościowe
Prowadzimy kompleksową obsługę cateringową oraz organizujemy różnego rodzaju eventy, pikniki, imprezy okolicznościowe, wesela i komunie. Chcesz skosztować lokalnych specjałów lub wybrać się z rodziną na imprezę rodzinną do Runowa? Umów się na obiad w Pałacu.
Grafika Ogrodowe SPA
Ogrodowe SPA

Przejdź do góry strony

Runowo. Spotkajmy się tutaj