Skocz do głównej treści strony

Integracja Ty i Ja

Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 7+ / Integracja - Ty i Ja

Terminy: cały rok szkolny

Uczestnicy: dzieci 7+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie:Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja
Integracja Ty i Ja

Opis

Program animacyjny przygotowany i realizowany przez profesjonalną i miłą kadrę "Runowo Team" z pewnością wprowadzi wszystkich uczestników w świat zabawy połączony z nauką nowych kultur, zabaw i integracji.

INTEGRACJA – Ty i Ja

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym jak ważna jest współpraca i działanie w grupie już od najmłodszych lat. Te umiejętności nabywamy już w przedszkolu, dalsza integracja w kolejnych latach szkoły podstawowej będzie fundamentem dla dalszego rozwoju dziecka i na pewno przydadzą się później w szkole, na studiach i wreszcie w pracy. Integracja pozwoli odnieść sukces, działać efektywniej i unikać konfliktów. Brzmi to poważnie? - jednakże okazuje się, że to bardzo ważne, by już kilkuletnie dzieci uczyły się współpracować! Jak mówią nam specjaliści – wprowadzenie dziecka do grupy rówieśniczej nie jest proste, ale my mamy na to sposoby.

Ty i ja, gry i zabawy zespołowe, to animacje integrujące grupę, zabawy w Małpim Gaju, wejście na ściankę wspinaczkową; gry i zabawy terenowe z wykorzystaniem różnych gadżetów.

Program

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Dzięki naszym animatorom i instruktorom każda nawet nie zgrana grupa będzie super zintegrowana.

W programie "Integracji ja i ty" znajduje się:

  • Przyjazd ok. 09.00 lub 11.00.
  •  Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program.
  • Gry i zabawy sportowo - integracyjne.
  • Tor przeszkód.
  • Zabawy w Małpim Raju.
  • Strzelanie z wiatrówki lub łuku.
  • Ścianka wspinaczkowa.
  • Przejażdżki w siodle.
  • Grill z kiełbaską.
  • Zabawy na placu zabaw.

Minimalna ilość osób w grupie to 25 os. Istnieje możliwość przyjazdu z rodzinami (np. zakończenie roku,  urodziny, święto przedszkola) Istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub grilla i skorzystania z własnych kiełbasek. Przybliżony czas realizacji programu – 3 godz., proponowane godziny rozpoczęcia programów  to 9.00 i 11.00. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 20zł/osoba).

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00) -  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 .

Terminy i rezerwacje 2023

Cennik*

Program

Cena

 

Z kiełbaską

90 zł

 

Bez kiełbaski

80 zł

 

Obiad jednodaniowy

20 zł

 

 

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe.

Wycieczka jednodniowa- tematyczna - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób na po przyjeździe 

Zdjęcia

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Integracja Ty i Ja

Miejsce

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno-wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony