Aktualności

0904, 2024
Remontujemy się !

Remontujemy się !

Drodzy Goście, Chcielibyśmy Was poinformować, że aktualnie trwa remont pokoi oraz holu na pierwszym piętrze w Pałacu pod Bocianim Gniazdem. Nasz zespół pracuje pełną parą, aby zapewnić Wam jeszcze lepsze warunki pobytu. Pragniemy podzielić się z Wami zdjęciem z prac remontowych, abyście mogli zobaczyć postępy. Wierzymy, że po zakończeniu prac będziecie zachwyceni efektami.  

3112, 2023
Nowy Rok 2024 Życzenia

Nowy Rok 2024 Życzenia

Drodzy Klienci Pałacu pod Bocianim Gniazdem i Stajni Pałac Runowo!  W Nowym Roku życzymy Wam  pełnego spełnienia marzeń, bogatych doświadczeń i chwil, które rozświetlą Wasze serca!  Niech każdy dzień będzie jak przyjemna podróż konna przez życie, a każdy pobyt u nas niezapomnianym wypadem do krainy radości! 

0712, 2023
Sceneria do zdjęć

Sceneria do zdjęć

Zapraszamy serdecznie do robienia sobie zdjęć w naszym wyjątkowym miejscu ! Specjalnie dla Was stworzyliśmy przepiękną scenerię . Przyjedź , zrób sobie zdjęcie i oznacz nas pod nim :)

2510, 2023
Wciągające hobby horse

Wciągające hobby horse

Już 5 listopada 2023 roku odbędą się zawody hobby horse podczas Hubertusa w Stajni Pałac Runowo. To niezapomniane wydarzenie, które skupi miłośników tej dyscypliny z całego kraju. Start w zawodach kosztuje jedynie 30 złotych, a każde dziecko otrzyma upominek. Po zakończeniu rywalizacji zapraszamy również na ognisko, gdzie będzie można piec własne kiełbaski i miło spędzić czas z innymi uczestnikami. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz swoje dziecko już dziś na zawody hobby horse i spraw mu niezapomniane przeżycia oraz możliwość poznania nowych przyjaciół. Hubertus w Stajni Pałac Runowo to miejsce, gdzie pasja spotyka się z przyjemnością!

1110, 2023
Hubertus w siodle

Hubertus w siodle

  Jeżeli kochasz konie i czujesz się prawdziwym koniarzem musisz wziąć udział w tej imprezie. Nie musisz dobrze jeździć konno, by wziąć udział w prawdziwym święcie Koni w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ - Stajni Pałac Runowo. Twoje ukochane konie będą razem z Tobą na Hubertusie - święcie miłośników jeździectwa

1809, 2023
Już otwarte ! Centrum SPA w Runowie !

Już otwarte ! Centrum SPA w Runowie !

Kochani ! Serdecznie zapraszamy do naszego SPA ! Pragniesz odetchnąć od codzienności i znaleźć spokój wśród harmonii? Oto dla Ciebie miejsce, które spełni Twoje najskrytsze pragnienia. Odpoczynek to więcej niż tylko zamykanie oczu. To moment, w którym spełniamy swoje potrzeby i budzimy ukryte w nas emocje. W naszym wyjątkowym centrum spa odkryjecie magię, której dotąd nie znaliście.

2508, 2023
mówią o nas na daibau.pl

mówią o nas na daibau.pl

Warto już teraz zajrzeć na stronę nowego portalu gdzie popisano Region Pomorski jako malowniczy obszar gdzie można odkrywać piękne wybrzeże, relaksować się na piaszczystych plażach, ale także eksplorować urokliwe miasteczka z bogatą architekturą. Więcej o atrakcjach i o nas 

2408, 2023
Szkolenie licencyjne z Roos Dyson !

Szkolenie licencyjne z Roos Dyson !

Zapraszamy na szkolenie licencyjne , które poprowadzi holenderska Trenerka Roku 2022 r. -  Roos Dyson ! Prawidłowy dosiad i jego oddziaływanie w procesie szkolenia jeźdźca. Termin : 30.09-01.10.2023 r. Serdecznie zapraszamy do zapisów !                                         

2607, 2023
Obozy konne 18 +

Obozy konne 18 +

Obozy konne nie są przeznaczone tylko dla dzieci! Coraz więcej dorosłych decyduje się na spędzenie czasu na obozie konnym, a nie bez powodu. To nie tylko sposób na oderwanie się od codzienności i relaks, ale również doskonała okazja do nauki nowych umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia. Jeśli zastanawiasz się, czy warto wybrać się na obóz konny dla dorosłych, oto pięć rzeczy, które możesz nauczyć się podczas takiego wyjazdu....

0707, 2023
Nowy turnus wakacji w siodle i adrenaliny !

Nowy turnus wakacji w siodle i adrenaliny !

Wow! Pierwszy turnus za nami, i to było niesamowite! Ale nie zatrzymujemy się tutaj - właśnie rozpoczął się drugi etap, a wraz z nim jeszcze więcej przygód, nauki i wzruszeń.Czekają na nas nowe wyzwania, nowe przyjaźnie i niezapomniane chwile. Przygotujcie się na kolejną dawkę emocji, bo razem możemy osiągnąć wszystko!

Przejdź do góry strony

Runowo. Spotkajmy się tutaj