Aktualności

2022-12-22

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym klientom, współpracownikom, przyjaciołom i ich rodzinom..

Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu,

trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób.

2022-12-20

Świąteczny weekend w siodle już za Nami

Świąteczny weekend w siodle już za Nami… było magicznie, rodzinnie i wyjątkowo!❤️ spędziliśmy ten piękny czas na przygotowaniach do wigilii stajennej, pieczeniu pierniczków czy nawet przejażdżce saniami, ale nie to było najlepsze…

2022-12-09

Gala Dobroczynności Słupski Fundusz Lokalny wyróżnienie

W dniu 08.12.2022 Słupski Fundusz Lokalny zorganizował Wielką Galę Dobroczynności.

Podczas imprezy zostały docenione osoby i instytucje z rejonu Powiatu Słupskiego.

2022-12-06

Prezent na Mikołajki - 150 zł

Ho ho ho, Mikołaj specjalnie dla Was przygotował na ferie prezent: 

Wpisując kod rabatowy mikołajki - otrzymacie rabat 150 zł 

2022-12-03

Weekend świąteczny i WIgilia sekcja jeżdziecka

Czas Świątecznych przygotowań, wspólnych wypieków, dekorowani i spotkanie z mikołajem w Pałacu pod Bocianim Gniazdem i Stajni Pałac Runowo. Weekend pełen magii a jak się postaracie to może nasze konie przemówią ...

2022-11-04

Ośrodek Przyjazny Zwierzętom

Tak Twój pies jest dla nas ważny!

Od zawsze na naszym ośrodku były pieski. 

My też mamy pieski i są one naszą rodziną. Nasi pracownicy również kochają zwierzęta - nie tylko konie :)

Wasz Piesek na czas pobytu otrzyma od nas: osobną miskę i kojec, ale prosimy byś zgłosił do nas wcześniej swój pobyt.

2022-10-28

Weekend nie tylko w siodle od 240 zł

W październiku i listopadzie mamy dla Was specjalną ofertę Weekendów od 240 zł ze śniadaniem. Teraz wystarczy zarezerwować pobyt np. z rodziną i dobrać to co Was interesuje. Oczywiście nasza Stajnia prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. możecie wybrać się po przygodę do lasu czy odkryć zaginioną historię. Wystarczy zadzwonić i umówić się lub zobacz.....

2022-10-18

Nowe standardy i certyfikaty w Pałacu

W dniu 14.10.22, Jakub Rutkiewicz odebrał Certyfikat członkowski Polskiej Izby Turystycznej  w Warszawie podczas Walnego zgromadzenia. Został on też wybrany do Oddziału Turystyki Dzieci i Młodzieży na wiceprezesa w Zarządzie. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy na rzecz zarówno naszej firmy jak i całej Branży Turystycznej. 

Oczywiście to nie koniec dobrych wieści. Dzięki spełnieniu najwyższych standardów otrzymaliśmy Certyfikat Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej w kategorii Turystyki na Obszarach wiejskich, podróży z dziećmi, Turystyki prozdrowotnej, Turystyki zrównoważonej i bez barier.

2022-10-08

Grzyby co 7 min

Ile czasu potrzebujesz by zebrać kosz grzybów w Runowie? 7 minut - tyle zajmie Wam dojście do lasu i zebranie kosza grzybów !!!

Grzybobranie w tym roku idzie pełną parą. Oczywiście mamy dla Was profesjonalne suszarki do grzybów i wiele więcej !!

Zapraszamy

2022-09-25

Sekcja Konna wystartowała

Weekend spędziliśmy aktywnie i jeździecko. Dużo się działo i było ciekawie.

Weekend w siodle, oraz sekcja jeździecka i zajęcia edukacji hippicznej z Potęgi Przedszkolaka, Piknik rodzinny, oraz egzamin na odznakę Jeżdżę Konno PZJ. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Pogoda i humory dopisały!! 

2022-09-17

Jesienne nowości w Pałacu i Stajni

Już jesienią, od 24 .09 rusza Sobotnia Sekcja Jeździecka Stajni Pałac Runowo. Tu będziecie mogli podczas sobotnich treningów w naszej stajni aktynie uczestniczyć w życiu stajennym .

Pamiętajcie że Jazda konna wpływa na prawidłowy rozwój równowagi i koordynacji ruchowej, jednym słowem harmonizuje ruchy. Podczas jazdy konnej pracuje ponad 90 % mięśni całego ciała, jeśli dodatkowo uczestnik się uśmiecha, pracuje 100 % mięśni. Poza fizycznymi korzyściami i emocjonalnym rozwojem jazda konna to świetna zabawa. Każdy uczestnik naszych zajęć będzie mógł poznać tajniki woltyżerki czy ujeżdżenia i doświadczyć, że tak naprawdę on i koń są dla siebie nauczycielami. więcej 

2022-08-26

Promocje od września na Stajni Pałac Runowo

Już od września możecie skorzystać z promocji na karnety konne i jazdy na lonży. W związku z ogromnym zainteresowaniem wprowadziliśmy karnety 3 tygodniowe w cenie 400 zł za 5 jazd. To już tradycja i od września ruszają weekendy w siodle dla każdego. 

 

2022-08-19

Udane egzaminy na odznaki Jeżdzieckie

Jak co roku w wakacje 2022 odbywały się egzaminy na brązowa i srebrną odznakę. Dają one uprawnienia w startach podczas zawodów regionalnych czy ogólnopolskich. 

Nasi jeźdźcy trenują pod okiem wykwalifikowanej kadry Stajni Pałac Runowo która odpowiednio przygotowuje do zajęć.

2022-07-25

Dni Jakubowe 2022

Już po raz 15 braliśmy udział w Dniach Jakubowych  w Lęborku. Na stoisku pod namiotem czekał poczęstunek przygotowany przez pałacową kuchnię, liczne gadżety, można było dowiedzieć się z pierwszej ręki o historii i atrakcjach czekających na turystów.

2022-06-12

Zajęcia jeździeckie dla najmłodszych dzieci - Potęga Przedszkolaka

Od zeszłego roku na terenie Pałacu pod Bocianim  Gniazdem oraz Stajni Pałac Runowo odbywają się zajęcia jeździeckie z projektu pn. „Potęga Przedszkolaka”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 3. Edukacja, Działanie 3.1. Edukacja przedszkolna. Realizuje je Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie  w partnerstwie z Gmina Potęgowo,