Jazdy indywidualne

Zapraszamy do zapisania się do Klubu Jeździeckiego Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie. Zawodnicy klubu jeżdżą na koniach Stajni pałac Runowo i ściśle współpracują z naszym ośrodkiem.

  • Bezpieczeństwo

    Dbając o bezpieczeństwo naszych małych klientów, wprowadzamy nowe zalecenia co do ubioru ochronnego  jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle — Profesjonalny Obóz Jeździecki. Informujemy, iż wszyscy jeźdźcy są przez Ośrodek Jeździecki, Stajnię Pałac Runowo, wyposażeni w atestowane kaski ochronne, które są nieodpłatnie wypożyczane na zajęcia. Dodatkowo stajnia dysponuje kamizelkami ochronnymi do jazdy konnej. Nie jest to sprzęt obowiązkowy, jednakże zalecany w szczególności dla osób początkujących. W naszej stajni są one wypożyczane nieodpłatnie. Uczestnik może posiadać własny sprzęt jeździecki. Wyklucza się noszenie toczków z jednopunktowym zapięciem (tzw. czapki — toczki łowieckie) Stan oraz zgodność z obowiązującymi normami zostanie zweryfikowana po przyjeździe przez instruktorów ośrodka.  Posiadamy ubezpieczenie NNW jeźdźców.

    Nasze konie pracują z dziećmi cały rok, są przygotowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego podczas zajęć konnych.

Dbając o bezpieczeństwo naszych małych klientów, wprowadzamy nowe zalecenia co do ubioru ochronnego  jeźdźca podczas obozu Wakacje w siodle — Profesjonalny Obóz Jeździecki.

czytaj więcej

Przejdź do góry strony

Runowo. Spotkajmy się tutaj