Nasze konie

Nasze stado liczy obecnie ponad 30 koni różnej rasy i wzrostu. Trenujemy je codziennie więc są w odpowiedniej formie, tak by spełnić wszelkie możliwe oczekiwania naszych jeźdźców. Mamy tu zarówno konie Trakeńskie jak i Sztumskie Wielkopolskie czy Araby lub kuce.
 

A o to nasze konie

Tajga grafika

Tajga

Przedstawiam Wam Tajgę - jest bardzo energiczna, dlatego nadaje się dla bardziej doświadczonych jeźdźców. Mimo to ma przyjacielski charakter. Tajga bardzo szybko się uczy, jest wyjątkowo inteligentnym koniem. Jak widać powyżej, fenomenalnie pozuje do zdjęć.

Matylda grafika

Matylda

Matylda to jedna z naszych kochanych Babć. Idealnie nadaje się dla osób początkujących. Wiele osób zdało na niej Brązową Odznakę, jest bardzo posłuszna i przesympatyczna.

Agata grafika

Agata

Na zdjęciu widać Agatę, nazywaną przez nas Mamą Łatką, ponieważ jej córkami są dwie łatki: Amelka i Agatka, z którą jest nierozłączna. Agata to koń łagodny, cierpliwy, dlatego idealnie nadaje się dla początkujących. Bardzo często bierze udział w prezentacjach siodłania i anatomii konia.

Granili M grafika

Granili M

Granili M jest u nas od niedawna, ale już zdążyła się zaaklimatyzować. Jest niezwykle urodziwa, pięknie wychodzi na zdjęciach. Bardzo przyjemna w jeździe, zarówno dla tych bardziej i mniej zaawansowanych.
Amelka grafika

Amelka

Na zdjęciu widać Amelkę, naszą stajenną krówkę. Nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców. Bardzo lubi jeździć w tereny i pławić się w rzece czy jeziorze. Jest córką Agaty (Mamy Łatki) i siostrą Agatki, z którymi spędza mnóstwo czasu na pastwisku. Amelka ma wielu fanów, nawet w naszej kadrze.

Loka grafika

Loka

Loka, zwana Dinem to kolejny nasz grubasek. Wraz z Lotesą ciągnie wóz. Odznacza się spokojnym charakterem oraz niesamowitym apetytem. Można ją porównać z Kubusiem Puchatkiem.
Katrina grafika

Katrina

Katrina to nasz najmłodszy koń, dlatego ze względu na jej wiek nie jest jeszcze udostępniona do jazdy.

Lotesa grafika

Lotesa

Przedstawiam Wam Lotesę. Jest jednym z naszych kochanych grubasków. Wraz z Loką ciągnie wóz lub sanie, ale można też na niej jeździć. Zdarzy jej się nawet skoczyć malutką przeszkodę. Koń uniwersalny! Jest bardzo przyjazna, idealna do jazdy w teren. Początkujący jeźdźcy ją na pewno znają.

Gracja grafika

Gracja

Mini Józia, a tak na prawdę - Gracja to drugi z naszych hucółków. Jest bardzo ciekawska i wszędzie jej pełno. Uwielbia zwracać na siebie uwagę. Wraz z Józią i Buźką zaczepiają wszystkie duże konie na pastwisku.

Behemot grafika

Behemot

Behemot jest koniem prywatnym. Brał udział w wyścigach kłusaków, ale trafił do nas. Miał ciężką przeszłość, dlatego jest czasami troszkę nieśmiały.
Agatka grafika

Agatka

Agatka to jedna z naszych łatek, córka Mamy Łatki do której jest bardzo przywiązana. Agatka to całkiem niezły skoczek, nadaje się dla osób bardziej zaawansowanych. Jest bardzo odważna, uwielbia prowadzić tereny.
Batalia grafika

Batalia

Batalia aktualnie nie jest użytkowana, gdyż w kwietniu będzie się źrebić.
Polinezja grafika

Polinezja

Polinezja to koń idealny do nauki skoków. Ma doświadczenie, gdyż często brała udział w zawodach skokowych. Pod jeźdźcem śmiało idzie do przodu, nawet w terenie.

Tania grafika

Tania

Na zdjęciu widać przepiękną Tanię. Ulubienica kilku amazonek z naszej stajni. Jest bardzo ambitna i pomimo jej wieku często zaskakuje nas na jeździe. Idealny koń dla osób początkujących, ponieważ ma łagodny charakter.

Figaro grafika

Figaro

Figaro to nasz koń profesor. Mogą na nim jeździć wszyscy, od początkujących po zaawansowanych. Bardzo skoczny oraz niesamowicie wygodny. Kto na nim jeździł ten wie jak bardzo.
Troja grafika

Troja

Troja jest bardzo delikatnym i oddanym koniem. Jak kogoś polubi może zrobić wszystko. Wyróżnia ją przyjacielski charakter, bardzo lubi się przytulać.

Józia grafika

Józia

Na zdjęciu widoczna Józia - czyli jedna z naszych Hucułków. Jest bardzo przyjazna i spokojna. Jednak jak to hucuł, czasami pokazuje rogi. Nadaje się dla osób już jeżdżących. Józia i Mini Józia, są nierozłącznymi przyjaciółkami. Niektórzy myślą, że są siostrami, bo są całkiem podobne.

Fibi grafika

Fibi

Fibi to energiczny koń, bardzo lubi jeździć w tereny oraz ścigać się na łąkach. Pomimo tego gdy wsiada na nią ktoś mniej doświadczony - zamienia się w łagodnego i przyjacielskiego konia. Fibi w młodości jeździła zawody skokowe, ale dalej coś tam pamięta

Burza grafika

Burza

Chyba każdy wie co to za koń, uwielbiana przez wszystkich - Burza! Wyróżnia ją mega spokojny charakter, jednak pomimo to dowodzi naszym stadem i nie daje sobie w kasze dmuchać. Jej charakterystyczną cechą jest gwiazdka na czole w kształcie konia.

Fantasta grafika

Fantasta

Fantastyczny Pan Fantasta jest koniem prywatnym, jednak niektórzy mieli okazje na nim jeździć. Bardzo lubi kolor różowy jak jego właścicielka Julka. Fancio bierze udział w zawodach skokowych.

Buźka grafika

Buźka

Kuc

Buźka to zwariowany kucyk. Uwielbia skakać i galopować w terenie. Jest prywatnm koniem Julki.

Toritlla grafika

Toritlla

Toritlla to najwyższy koń w stajni. Ma pełne wielkopolskie pochodzenie. Wymaga jeszcze trochę pracy, ale jest bardzo pojętna. Uwielbia się miziać i jest bardzo ciekawska, oraz bardzo odważna.
Cezar grafika

Cezar

Cezar jest naszym nowym nabytkiem. Charakterem i wyglądem jest bardzo podobny do Burzy, jeszcze go dobrze nie poznaliśmy a już podbił serca naszych jeźdźców

Chmurka grafika

Chmurka

Chmurka to również koń prywatny. Wraz z jej właścicielką Madzią biorą udział w konkursach skoków przez przeszkody. Bardzo często jeżdżą na niej najmniejsi, ponieważ niczego się nie boi i ma wyjątkowo łagodny charakter.

Przejdź do góry strony

Runowo. Spotkajmy się tutaj