Skocz do głównej treści strony

Majówka 2023 - co ciekawego w Runowie

Data: 28-04-2023

Jeżeli Kaszuby na Majówkę to Pałac pod Bocianim Gniazdem będzie idealnym wyborem!!

Rozpocznijcie wspaniałe wędrówki po kaszubskich lasach oraz skorzystajcie z malowniczych tras rowerowych i miejsc na spacery. Możecie zamieszkać w Niezwykłym kompleksie pełnym atrakcji dla każdego, w klimatyzowanych i ogrzewanych w domkach z lub w Pałacu, wraz z pełnym wyżywieniem, również z opcją wegetariańską. Nie musicie martwić się o swojego pupila, ponieważ obiekt jest przyjazny dla zwierząt domowych, posiadamy dodatkowe legowiska i miski dla nich.
Oczywiście czeka na was Runowska Bania i inne atrakcje...

Pełen program zarówno dla miłośników koni, jak i survivalu czy rowerów lub spływów kajakowych. znajdziecie tu:

https://runowo.pl/wypoczynek/kolonie-i-obozy/weekend-w-siodle-21799/

 

Proponujemy także zajęcia w Stajni Pałac Runowo, gdzie miłośnicy koni znajdą wiele atrakcji w tym elementy nauki jazdy konnej na każdym poziomie. Podczas weekendu w Stajni Pałac Runowo zapewniamy mnóstwo atrakcji – nielimitowany czas w Stajni, poranne i wieczorne karmienia koni, treningi, jazdy konne na placach oraz w terenie, a w razie niepogody na hali. Nie musisz dobrze jeździć konno, by wziąć udział w zajęciach – treningi dopasowujemy do poziomu umiejętności. Dla zaawansowanych umożliwiamy także Rajdy, wspaniałe tereny i Rajdy na Górę Stolniczkę! Stajnia Pałac Runowo jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej.

 

Egzaminy na Odznaki Jeździeckie niezwykłe przeżycie dla dzieci i ciekawe widowisko.


Już 02.05.2023 w naszej Stajni odbędą się egzaminy na odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego. Podczas całego dnia uczestnicy będą zdawać przed komisją Polskiego Związku Jeździeckiego ujeżdżenie, skoki i teorię. Publiczność będzie miała okazję przyjrzeć się z bliska tym dyscyplinom olimpijskim i kibicować młodym adeptom. Kto wie może i Państwo będziecie chcieli wziąć udział w egzaminie.

Więcej o majówce i weekendach w siodle w Runowie:

https://runowo.pl/wypoczynek/kolonie-i-obozy/weekend-w-siodle-21799/

#palacrunowo #runowo #majowka2023 #weekendwsiodle

Grafika 1: Majówka 2023 - co ciekawego w Runowie
Grafika 2: Majówka 2023 - co ciekawego w Runowie
Grafika 3: Majówka 2023 - co ciekawego w Runowie

Przejdź do góry strony