Skocz do głównej treści strony

Obiekt Bezpieczny Higienicznie - certyfikat POT

spełniamy najwyższe standardy

Data: 16-07-2020

Firma TAX s.c. Pałac pod Bocianim Gniazdem Otrzymała Certyfikat Obiekt Bezpieczny Higienicznie

Jak informuje POT: "W obecnej sytuacji, hotele i inne obiekty noclegowe podejmują szczególne środki bezpieczeństwa, by przyjąć gości. Branża dostosowuje się do nowych wyzwań. Nadal najważniejsze jest bezpieczeństwo turystów, pracowników branży oraz przedsiębiorców."

Akcja prowadzona przez POT ma zapewnić Polakom dostęp do informacji na temat obiektów przystosowanych do świadczenia usług zgodnie z wytycznymi GIS. 

  1. Celem akcji jest:
  2. Propagowanie wiedzy oraz udostępnienie materiałów na temat przygotowania do świadczenia usług w dobie zagrożenia epidemiologicznego.
  3. Budowanie zaufania gości do stanu bezpieczeństwa obiektów przystosowanych do świadczenia usług zgodnie z przepisami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i GIS.
  4. Zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników obiektów noclegowych, w tym podczas korzystania z usług gastronomicznych świadczonych w obiektach.
  5. Minimalizowanie ryzyka zakażenia gości oraz innych osób z zewnątrz, w tym dostawców.
  6. Kompleksowe działanie dostosowane do etapu zaawansowania stanu epidemicznego.

 

Holiday Camp Pałac pod Bocianim Gniazdem Jako odpowiedzialna firma, dbająca o bezpieczeństwo oraz dobro swoich klientów i pracowników, wdrożył wiele zasad i procedur dostosowując się do sytuacji związanej z zagrożeniami KOWID 19.

Uzyskał Certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie

Zasady dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży - link

Zasady i porcedury wdrożone w obiekcie - link

oferty w dobie kowid 19 - link

Przejdź do góry strony