Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny
Wycieczki jednodniowe / wycieczki dla dzieci 15+ / Pierwszy dzień wiosny

Terminy: marzec

Uczestnicy: młodzież 15+

Czas trwania: 1 dzień

Miejsce: Ośrodek Kolonijny Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Zakwaterowanie: -

Terminy i ceny
Program
Opis
Zdjęcia
Holiday Camp

Pierwszy Dzień Wiosny w Runowie

To idealna wycieczka szkolna na dzień wagarowicza - to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego w gronie klasowym. Dzięki naszemu doświadczeniu będziecie mogli Państwo przeżyć niezapomnianą przygodę opartą na profesjonalnym programie animacyjnym prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę.

Świętuj z Nami ten wyjątkowy dzień na łonie natury.

Wszystkie elementy programu są modyfikowalne. Zadania będą dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Plan wycieczki na Pierwszy Dzień Wiosny:

  • Przyjazd ok 09.00 lub ok.11.00.
  • Animatorzy przypisani grupie, prowadzący program.
  •  Wyjście do lasu na PIONIERKĘ OBOZOWĄ- szkoła przetrwania dla dzieci i nie tylko... Nauczycie się jak przetrwać w różnych warunkach bez dostępu do cywilizacji, jak zbudować schronienie, jak zdobyć pożywienie i wiele innych ciekawostek przyrodniczych…
  • Poszukamy wspólnie Wiosny.
  • Powrót na Ośrodek.
  • Pieczenie kiełbasek na ognisku.
  • Zabawy na placu zabaw.

Program jest prowadzony w grupie minimum 20 osobowej i trwa około 3 godz. Istnieje możliwość skorzystania z własnych kiełbasek i zorganizowania transportu. Przy grupie poniżej 30 os. istnieje możliwość łączenia grup o tym samym programie oraz tej samej godziny. W czasie wolnym istnieje możliwość korzystania z naszego dużego placu zabaw na powietrzu. U nas program realizują wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Specjalnie dla uczestników niespodzianki, a dla opiekunów kawa gratis.

W programie znajduje się grill z kiełbaskami lub zupka (istnieje możliwość dokupienia obiadu jednodaniowego- koszt 14zł/osoba).

Zapytaj o programy wycieczek całodziennych z obiadem (9:00 - 16:00) -  zadzwoń pod nr tel:  502 206 372 .

Wycieczki jednodniowe - Zadzwoń w celu dokonania rezerwacji  501 385 301 / 502 206 372  lub kliknij wybraną datę, a wciągu 24 godz. potwierdzimy dostępność terminu.

Cennik*

 Program

cena  

Z kiełbaską

39 zł

 

Bez kiełbaski

35 zł

 

Obiad jednodaniowy

14 zł

 

*Ceny podane są za osobę. Płatność za rzeczywisty stan osób po przyjeździe .

Holiday Camp - wycieczki

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza.  Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp

Ośrodek kolonijno wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym.  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego.

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m oraz plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF