Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Ferie i zimowiska

Zimowiska all inclusive dla każdego, kto niekoniecznie kocha narty. Ferie w siodle, obozy survivalowe oraz pierwsze wyjazdy dla najmłodszych.  

Zapraszamy na ferie zimowe w niezwykłe miejsce do krainy Kaszub. Runowo to malowniczo położona wieś wśród lasów i wzgórz. Stąd blisko jest do morskich plaż (Ustka, Łeba)  czy średniowiecznego Gdańska, a zarazem tak daleko od zgiełku i gwaru wielkomiejskich ulic.

Nasz ośrodek to niesamowity Pałac z XVIII w. z przytulną salą kominkową, jadalnią i ciepłymi pokojami. Pałac Pod Bocianim Gniazdem ​- bo tak się właściwie nazywamy, to nie tylko miejsce do bezpiecznego wypoczynku, ale przede wszystkim to ludzie - kadra i instruktorzy jeździectwa, którzy sprawią, że przeżyjesz tu przygodę. 

Nawet jeżeli to twoje pierwsze ferie, nauczymy Cię  robić niesamowite rzeczy, podejmować wyzwania i przezwyciężać słabości, a to wszystko okrasimy niezwykłą dawką adrenaliny. W przerwie zajęć nasza kuchnia zadba o Twój brzuszek. Zjesz pyszne, energetyczne posiłki i zawsze będziesz mile widziany po dokładkę i gorącą herbatę. 

Będziesz doskonale się bawić i uczyć w bogato wyposażonym i dostosowanym kompleksie wypoczynkowym z własną stadniną koni. Pod okiem instruktorów PZJ nauczysz się jeździć konno. Mamy boiska sportowe, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę i wspaniałych ludzi, którzy pokażą Ci  niezwykły świat przygody.

#ŻycieStajenneonline  #stajniapalacrunowo #runowo

Zapoznaj się z ofertami:  

Ferie w siodle

Ferie w siodle

Profesjonaly obóz ponad 36 h


Wiek:
od 10 lat
Dostępność:
brak id
Zakwaterowanie:
Pałac
Atrakcje: Ferie w siodle - zgrupowanie jeździeckie i obozy jeździeckie zimą w certyfikowanym ośrodku jeździeckim na Pomorzu obozy off - line oraz zdalna nauka
Survival Expert

Survival Expert

Aktywne ferie w Runowie


Wiek:
11 - 17 lat
Dostępność:
brak id
Zakwaterowanie:
Pałac
Atrakcje: Paintball górą! Przeżyj przygodę z elementami adrenaliny, survivalu i białego maskowania. Buschcraft, górą !
Mały Gigant

Mały Gigant

Ferie / zimowisko na terenie ośrodka kolonijnego Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie


Wiek:
7 - 11 lat
Dostępność:
brak id
Zakwaterowanie:
Pałac
Atrakcje: Mali giganci - pierwsze aktywne ferie dla najmłodszych. Zajęcia od survivalu, po "Master Chefa", taniecz gwiazdami i...

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF