Pałac Pod Bocianim Gniazdem w Runowie

Paintball Camp Runowo

Paintball Camp Runowo
rozgrywki bez limitu kulek!!

Terminy: czerwiec - sierpień

Uczestnicy: OBÓZ 12-14, 14-19 LAT

Czas trwania: 11 dni

Miejsce: Holiday Camp Pałac pod Bocianim Gniazdem Runowo

Zakwaterowanie: Pałac/Domki/Namioty

Terminy i ceny
Program
Opis
Świadczenia
Miejsce
Zdjęcia

Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnej przygodzie, gdzie paintball jako podstawowy element wypoczynku, dostarczy niezapomnianych wrażeń i doświadczenia. Główną ideą "Paintball Campu Runowo" to szerzenie pasji gry w paintball. Będziemy w Runowie, Ustce, na Poligonie Delta w niezywkłych miejscach Pomorza i Kaszub. Zaczniemy od historii tej wspaniałej dyscypliny, przejdziemy przez zasady bezpiecznej zabawy i gry "Fair Play". Kadra to doświadczeni gracze paintballowi potrafiący przekazać wiedzę w ciekawej i wyjątkowej formie. Udostępnimy cały przekrój markerów paintballowych, tych o kalibrze 0.50 cal oraz 0.68 cal. Uczestnicy naszej przygody wezmą udział w szkoleniach techniki poprzez zabawę używając całej gamy wspaniałych NERF-ów. Aby zrealizować podstawowy cel, użyjemy markerów o kalibrze 0.50 (zasilanych HP) do rozegrania dwóch wspaniałych imprez na profesjonalnym polu paintballowym Poligon Delta: gry scenariuszowej (800 kulek na osobę) oraz turnieju drużyn w formule sportowej.  Nielimitowana ilość kulek na osobę!!!!! 

Weź udział w Turnieju Drużyn Leśnych

Razem z profesjonalnymi sędziami paintbolowymi federacji EPBF, sędziującymi  na całym świecie oraz graczami czołowych polskich drużyn paintballowych, poznasz różne odmiany tego sportu. 

Zaczniemy od historii tej wspaniałej dyscypliny, przejdziemy przez zasady bezpiecznej zabawy i gry "Fair Play". Kadra to doświadczeni gracze paintballowi potrafiący przekazać wiedzę w ciekawej i wyjątkowej formie. Udostępnimy cały przekrój markerów paintballowych, tych o kalibrze 0.50 cal oraz 0.68 cal. Uczestnicy naszej przygody wezmą udział w szkoleniach techniki poprzez zabawę używając całej gamy wspaniałych NERF-ów.

Aby zrealizować podstawowy cel, użyjemy markerów o kalibrze 0.50 (zasilanych HP) do rozegrania dwóch wspaniałych imprez na profesjonalnym polu paintballowym Poligon Delta: gry scenariuszowej (800 kulek na osobę) oraz turnieju drużyn w formule sportowej (nielimitowana ilość kulek na osobę). Spędzicie z nami dzień w Ustce, gdzie oprócz udziału na strzelnicy paintballowej używającej replik broni (kaliber 0.68), rozegracie mini scenariusz na polu paintballowym, zwiedzicie centrum historyczno-rozrywkowe Bunkry Bluchera, zasmakujecie przysmaków wojskowej kuchni polowej oraz sami ocenicie jak piękne plaże posiada Morze Bałtyckie. Czas spędzony z nami to nowe doświadczenie, przygoda i tysiące wystrzelonych kulek.

 • Paintball nielimitowana ilość  kul na osobę – od BHP po historię , czyli wszystko ,co musisz wiedzieć i o co chcesz  zapytać. Poznaj rodzaje rozgrywek, przykładowe markery - pojedyncze, elektro, pompki, splatmastery; ( nasz sprzęt jest dostosowany do wieku uczestników )
 • Stworzenie własnego poligonu do speedballa, i rozegranie  gier scenariuszowych na 2 polach;
 • Wyjazd do Ustki, zajęcia wspinaczkowe na mostach linowych i ściankach;
 • Wyprawy do lasu, zajęcia z maskowania, zajęcia animacyjne i integracyjne; 

Świadczenia na obozie:

Nocleg wg. oferty Pałac, Domek lub Namiot ( do wyboru przy rezerwacji)

Opieka - Wychowawcy, animatorzy i instruktorzy survivalu oraz zajęć tematycznych; Całodobowo opieka medyczna - pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku, ratownik na kąpielisku;

Ubezpieczenie NNW do 20 tys zł

Jednodniowa wycieczka nad morze 

Dyskoteki animacyjne, ogniska i grille;

Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne; w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”, Możliwość prania odzieży odpłatnie;

Bezpieczeństwo:

Uczymy bezpieczeństwa jednocześnie jesteśmy tego najlepszym przykładem.
Na obozach do rywalizacji pomiędzy graczami używamy markerów o kalibrze 0.50 cal. Zarówno markery sprężynowe czy też zasilane HP (powietrzem) charakteryzują się mniejszą siłą strzału, zachowując jednocześnie precyzję. Dzięki znaczącej redukcji wagi ekwipunku, uczestnik nie odczuwa zmęczenia i dłużej może czerpać satysfakcję z gry w paintball.
Kulki paintballowe używane do gry są skrupulatnie dobierane do warunków atmosferycznych z naciskiem na uzyskanie jak największej kruchości dla satysfakcji graczy. Z uwagi na panująca epidemię i obostrzenia, gwarantujemy że sprzęt przez nas używany poddawany jest skrupulatnemu czyszczeniu właściwymi środkami i dodatkowemu ozonowaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, umożliwiamy zakup nowego munduru, maski i rękawiczek z bezpośrednim odebraniem u nas oraz z gwarancją dopasowania odpowiedniego rozmiaru.

 • Ubezpiecz się od kosztów rezygnacji (obowiązuje zachorowanie na Cowid 19, rezygnację w trakcie obozu itp.) - koszt 5 % kosztów imprezy - link do rejstracji

Holiday Camp

Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu niedaleko Lęborka około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, że każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich. 

Holiday Camp Runowo

Ośrodek kolonijno-wypoczynkowy "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII  wieczny pałac wraz z kompleksem wypoczynkowym zapewniającym zachowanie dystansu społecznego..  

Na terenie 5 hektarów goście mogą korzystać z  przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” - piaszczyste boisko wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska, traperska osada), strzelnicy, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, oraz kompleksu jeździeckiego. Ponadto dzieci mogą korzystać z terenów rekreacyjno-sportowych Sołectwa Runowo, wiaty zajęciowej oraz profesjonalnego boiska piłkarskiego i placów zabaw. 

W razie niepogody dysponujemy: halą 600 m2, w której znajduje się duża ścianka wspinaczkowa 5x5 m, plac jeździecki i odbywają się zajęcia animacyjne; Wiatą Indiańską 200 m2; Wiatą zajęciową 200 m2 wyposażoną w stoły na warsztaty lub zajęcia lekcyjne; oraz dużymi namiotami świetlicowymi ze stołami do gier i rzutkami. Dzięki temu, mimo złej pogody możemy realizować program zarówno dla dzieci młodszych jak i starszych.

Baza noclegowa Pałacu pod Bocianim Gniazdem

 • Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; 20 wszechstronnych pokoi z łóżkami, szafami, szafeczkami, stolikami oraz łazienkami; dodatkowych sanitariatów oraz werandy - sali zajęciowej, izolatek i gabinetu medycznego. Obiekt jest monitorowany i bezpieczny. 
 • Domki - Kompleks pięciu drewnianych domków znajduje się 150 m od pałacu, obok „runowskiej plaży”, piaszczystego boiska wraz z placem zabaw. Wyposażono je w 4 - 5 łóżek, szafę, szafki i stolik. Każdy ma własną łazienkę oraz werandę skierowaną na nasłonecznione południe oraz plac apelowy.
 • Namioty są 6 - osobowe - typu NS wyposażone w łóżka polowe z materacami i kocami, drewniane podłogi, szafy i oświetlenie (potrzebne własne śpiwory). Na terenie Camp Runowo prócz obozowiska znajdują się: plac apelowy, murowane sanitariaty, umywalnia polowa oraz namioty świetlicowe. Cały teren obozowiska jest oświetlony, z miejscem ogniskowym, boiskiem do piłki plażowej i ścianką wspinaczkową. 

Podczas wakacji dostosowujemy liczbę osób przebywających na ośrodku, zapewniamy dodatkowe izolatki, zgodnie z zaleceniami GIS 

Ośrodek spełnia normy zawarte w wytycznych MEN, MZ i GIS czego poświadczeniem jest posiadanie Certyfikat "Obiekt Bezpieczny Epidemicznie"

Wyżywienie  All - Inclusive  (w stylowej i klimatyzowanej jadalni, serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej):

 • śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, (Tu zawsze będziesz mógł  przyjść po dokładkę)  
 • Zdrowe przekąski (warzywa, owoce, z  domowe wypieki i inne pyszności) 
 • stały dostęp do napojów zimnych i ciepłych (woda, kompot herbatka)
 • suchy prowiant na drogę (przy transporcie zorganizowanym przez ośrodek),
 • możliwość zgłoszenia diety wegetariańskiej, bezglutenowej i innych (koniecznie należy zgłosić to przy formularzu rezerwacyjnym)

Terminy i ceny

Kod imprezyTerminZakwaterowanieInformacjeCenaRezerwacja
PCD 319-07-2021 - 29-07-2021DOMEKPAINTBALL CAMP zakwaterowanie Domek wiek od 12 lat2450 zł
PCN 319-07-2021 - 29-07-2021NAMIOTPAINTBALL CAMP zakwaterowanie NAMIOT wiek od 12 lat1999 zł
PCD 430-07-2021 - 09-08-2021DOMEKPAINTBALL CAMP zakwaterowanie Domek wiek od 12 lat2450 zł
PCN 430-07-2021 - 09-08-2021NAMIOTPAINTBALL CAMP zakwaterowanie NAMIOT wiek od 12 lat1999 zł Rezerwuj
ostatnie 11 miejsc
PCD 510-08-2021 - 20-08-2021DOMEKPAINTBALL CAMP zakwaterowanie Domek wiek od 12 lat2450 zł
PCN 510-08-2021 - 20-08-2021NAMIOTPAINTBALL CAMP zakwaterowanie NAMIOT wiek od 12 lat1999 zł
PCD 621-08-2021 - 31-08-2021DOMEKPAINTBALL CAMP zakwaterowanie Domek wiek od 12 lat1850 zł

Transporty

Przyjazd samodzielnie na ośrodek od godz. 15:00 do 18:00,  odbiór do godziny 12.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 6 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Miejsca oznaczone * są do potwierdzenia. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem. 

!!! WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju oraz możliwymi ograniczeniami w sektorze usług transportu zbiorowego, transporty mogą zostać niezależnie od Organizatora odwołane lub przełożone na inny środek transportu. Wszelkie informacje będą znane w okresie tuż przed imprezą.  

MiejsceCenaMiejsceCenaMiejsceCena
Przyjazd własny od 15:00 0  złBiałystok, Stacja paliw SHELL, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 72, godz.3:00   200 złBydgoszcz, Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszyńskiego 29A, godz 9:45 130 zł
Częstochowa, Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 , godz. 4:45 200 złGdańsk PKP 100 złGdańsk Lotnisko - transfer indywidualny do uzgodnienia  300 zł
Gniezno, Stacja paliw LOTOS, ul. Żwirki i Wigury 32 (przy Mc'Donalds), godz. 9:00 150 złKatowice, Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22, godz. 3:30 200 złKoszalin PKP  150 zł
Kraków parking przy PKP Krak. Płaszów ul. Dworcowa, godz. 02:00 200 złLegnica, Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94), godz. 04:00 200 złLębork transfer z PKP godz. do uzgodnienia  50 zł
Lublin, Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności), godz. 02:00 200 złŁódź, Stacja paliw ORLEN (A1 MOP Wiśniowa Góra k. Gdańsk, na powrocie k. Katowice), godz. 08:00  150 złOstrów mazowiecka, Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63 (Kaufland) godz. 04:15 170 zł
Piła, Parking przy Barze Nad Zalewem (północna obwodnica DK10), godz.07:45  150 złPiotrków Trybunalski, Stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl), godz. 07:00  170 złPłock, Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy McDonalds), godz. 08:30  110 zł
Polkowice, Parking przy McDonalds, ul. Młyńska 16 (róg Ogrodowej), godz. 4:45  170 złPoznań; Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) , godz. 08:00  150 złRadom, Stacja paliw ORLEN, Rondo ks. Jerzego Popiełuszki (przy McDonlads), godz. 04:00  170 zł
Rzeszów [-1dzień +1 dzień ] Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (ul. Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) godz. 23:30 [-1]  250 złSzczecin  150 złTarnów Stacja paliw GROSAR, al. Jana Pawła II 20 , godz. 00:45  250 zł
Toruń, Parking przy PKP Toruń Miasto, ul. Skrzyńskiego 11:00 90 złWarszawa, Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska (róg Wisłostrady) godz. 06:00  150 złWłocławek, A1 MOP Machnacz kierunek Toruń, na powrocie MOP Machnacz kierunek Łódź (przy McDonalds), godz. 09:45 110  zł
Wrocław, Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Sucha/Dyrekcyjna (rejon dworców PKP/PKS) godz. 03:00 200 złZielona Góra, Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 65 (przy rondzie), godz. 06:00  170 złWejherowo PKP  100 zł

Rabaty

Rabat dla min. 2 uczestników - 20 zł

Rabat dla stałego klienta - 50 zł

Akceptujemy kody rabatowe

Przejdź do góry strony

Zaznacz, aby wygenerować wersję PDF